Proč je předplatné vína skvělým dárkem?

V současné době není vůbec jednoduché vybrat originální dárek k narozeninám, Vánocům, výročí, případně jinému jubileu. V posledních několika letech se do popředí prodraly především zážitky, které jsou nevšední, zároveň však i nezapomenutelné. Pokud však víte, že by obdarovaný tandemový seskok padákem neocenil, potom byste měli pátrat po něčem jiném. Co třeba předplatné vína? Jedná se o zajímavý projekt, jenž se dostává do podvědomí široké veřejnosti. A není se čemu divit, protože jako dárek je předplatné vína určitě ojedinělý.

Přinést láhev vína, k tomu dát obálku s penězi, to umí každý. Vymyslet však něco, co se obdarovanému hodí, je kumšt. Pokud jste si všimli, že vaše kamarádka si ráda vychutnává po těžkém pracovním dni dvě deci vína, nic jiného jí neudělá radost víc než předplatného vína. Vybere si podle svého uvážení druhy, které se jí nejvíce zamlouvají, a každý měsíc dostane čtyři vybrané láhve.

Důvody, proč zrovna předplatné vína

Víno je alkoholický nápoj, jenž chutná snad každému. Zatímco někdo preferuje bílé suché, někdo zase červené polosladké. Co člověk, to naprosto jiné preference, což ale u předplatného vůbec nevadí. Společnost, která danou službu nabízí, umožňuje obdarovanému, aby si sám vybral odrůdy, které se mu nejvíce zamlouvají. Klidně může experimentovat, a tak si objednat každou láhev jinou, žádný problém.

Předplatné vína má všestranné využití, tedy nemusí být pouze jako dárek k narozeninám, Vánocům a výročí, ale také třeba pro obchodního partnera či nejlepšího zaměstnance roku. Voucher se klidně hodí i do tomboly na ples a firemní akci. Předplatné vína je:

 

  • originální dárek, který nikdo neodmítne,
  • vhodný pro ženy i muže, kteří mají rádi víno,
  • dárek na další tři měsíce.

 

Jak předplatné vína funguje?

Zajímá vás, jak vůbec taková služba funguje? Předplatné vína se od ostatních druhů předplatného takřka ničím neliší. Jakmile zaplatíte předplatné, obdarovaný, jemuž dárkový voucher na víno náleží, dostane po dobu tří měsíců automaticky čtyři láhve dobrého a kvalitního vína. I když netušíte, jaké přesně víno daný člověk pije, nevadí, protože obdarovaný si sám zvolí konkrétní odrůdy, barvu, obsah cukru, či vinařskou oblast.

Protože je vinařský trh vskutku rozmanitý a nabízí se tisíce různých druhů vín, tak BalikVina.cz neustále mapuje situaci na trhu a do svého sortimentu zařazuje pouze ty nejkvalitnější láhve. Pochutná si na nich i opravdový gurmán, jenž vínům vskutku rozumí.

Společnost spolupracuje s ověřenými dodavateli, navíc si váží zpětné vazby od svých zákazníků. Právě na zpětné vazbě záleží, protože pro poskytovatele předplatného je důležité nabízet pouze to, o co mají zákazníci vůbec zájem. Vybrat se dá jak z domácích, tak i světových vín. Klidně je možné jednotlivé druhy kombinovat, takže obdarovaný či obdarovaná dostane čtyři různé láhve, a tak se může pustit do degustace.

Doprava zdarma je třešnička na dortu

Jak je to tedy s dopravou? Bát se určitě nemusíte, že by adresát, jemuž jsou vína směřována, musel platit za poštovné. Co by to potom bylo za dárek, že? Doprava je totiž zcela zdarma a společnost posílá balíčky napříč celou republikou kurýrem. Využít se dá také pobočka Zásilkovny.

Jestliže chcete tento nevšední dárek objednat, tak to provedete skrze internet. Platba probíhá předem na bankovní účet, případně platební kartou online, a to přes bezpečný systém GoPay.

Příjemce může víno před jeho konzumací vrátit, a to zcela zdarma. Potom budou obratem zaslány jiné vybrané druhy. Všechno je pouze o domluvě. Předplatné vína nabízí společnost BalikVina.cz, kde kompletní objednávku uděláte.

Zpět do obchodu
Preference výběru vína stačí sdělit až po objednávce