Předplatné vína může být přesně tím dárkem, který hledáte

Nejen Vánoce jsou obdobím, kdy si velice často lámeme hlavu s tím, čím obdarovat své blízké – rodinu i známé. Mnohdy ale, zejména pokud podnikáme, rovněž své obchodní partnery. Velkým hitem se stalo předplatné vína.

Jen málokdo si nedá rád skleničku vína. Pití vína se již i u nás stává součástí kultu stolování. Dát si skleničku vína podvečer po práci, doma s partnerem, je jakousi formou relaxace až meditace. Stále se však příliš ve vínu nevyznáme. Mnozí z nás si své mezery uvědomujeme a stydíme se přiznat, že rozlišujeme tak maximálně bílé a červené. Přitom jestli je víno dobré či nikoliv, to na jeho chuti poznáme rychle. Pokud přemýšlíte nad letošními vánočním dárky, případně hledáte jiný neotřelý a praktický dárek k výročí, narozeninám či k svátku, kupte víno. Ale ne lahev. Objednejte jej oslavenci s doručením jako předplatné. Jak tato služba, předplatné vína, funguje?

Každý měsíc víno až domů: tak funguje předplatné vína

Portál BalikVina.cz nabídl v Česku velice zajímavou službu. Objednáte-li si víno jako předplatné, pro sebe eventuálně pro známé, které chcete touto formou obdarovat, dostanete každý měsíc domů čtyři lahve kvalitního a osvědčeného vína, a to po celou dobu trvání objednávky. Pokud si tedy službu objednáte na tři měsíce, dostanete celkem ve třech zásilkách 12 lahví vína. Cena tohoto dárku je 2399 Kč. Existuje i ve verzi mini za 1299 Kč, kdy po dobu třech měsíců dostanete každý měsíc dvě vína.

Co když víte, co přesně chcete?

Někdo se ve vínech nevyzná, jiní máme jasně dané preference. Pijeme třeba výhradně červené, nebo naopak bílé. Zásadně dáváme přednost kvalitním tuzemským moravským vínům. Dokonce máme oblíbenou vinařskou oblast ev. odrůdu vinné révy. I v tom vám služba BalikVina.cz ráda vyhoví a vybere vám vína dle vašich preferencí, či podle preferencí toho, koho plánujete obdarovat.

Vy zaplatíte předplatné vína, obdarovaný dostane svůj dárek v pravidelných měsíčních intervalech

Balíčky s vínem se expedují vždy druhý týden v měsíci. Doprava je zdarma. Objednat si ji lze formou kurýrní služby, případně přes Zásilkovnu. Ať již si předplatné objednáváte pro sebe, nebo jako dárek, vždy se za službu platí předem (bankovním převodem, systémem GoPay). I u předplatného vína platí, že lze víno vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů. Samozřejmě před jeho konzumací.

Nejoblíbenější balíčky vína

Zcela nejčastěji využívaným dárkovým balíčkem je balík vína na 3 měsíce. Výběr můžete nechat na provozovatelích služby, případně si zvolit vlastní – podle odrůdy, barvy, oblasti či třeba obsahu cukru. Objednat jde i jednorázové sady kvalitních vín. Zde jsou hitem například červená vína z celého světa, nebo moravská vína. Víno z Moravy se hodí rozhodně nejen pro patrioty, protože se do výběrů dostávají skutečně kvalitní vína.

Zpět do obchodu
Preference výběru vína stačí sdělit až po objednávce