Předplatné na noviny se již příliš nenosí. Hitem je předplatné vína

Pojďte dohnat Evropu. Ve spotřebě vína ročně na osobu totiž jako Češi stále pokulháváme. Zatímco se v Evropě vypije až 36 litrů na osobu za rok, u nás je to pouze 20,1 litru. Předplatné vína je novou službou, díky které budete mít doma vždy zajímavá česká i světová vína, která stojí za ochutnání.

Víno je rozhodně v rozumné míře zdravý nápoj. Co to je rozumná míra? Podle WHO je tímto množstvím pro muže 150 ml vína denně, pro ženy 100 ml vína denně. Jak jste na tom vy? A umíte si vybrat dobré víno?

Netrapte se nad regály vína a nechte si ta zajímavá zasílat domů

Služba BalikVina.cz nabízí předplatné vína na tři měsíce. Jednou kvartálně si tuto službu objednáte a domů pak každý měsíc dostanete čtyři lahve zajímavého vína. Celkem tedy 12 lahví za čtvrtrok. Víno vám přiveze kurýr, nebo si jej vyzvednete v některé z poboček Zásilkovny.

Cílem projektu je tříbit vkus českých zákazníků, pokud jde o víno, a naučit je poznávat chutě vína z různých světových regionů, ale i naše česká a moravská vína. Jestliže se však na tak velkou spotřebu tohoto nápoje bohů necítíte, máte možnost si objednat menší balíček s názvem Mini. V něm pak obdržíte měsíčně pouze dvě vína, celkem tedy šest vín za 3 měsíce.

Nejlepší výběry moravských a červených vín

Mnoho zákazníků preferuje naše vína z Moravy. Není se čemu divit. Vždyť zejména bílá moravská vína jsou skutečně prestižní. Jiní z nás zas zcela zásadně upřednostňují vína červená. Pro obě tyto skupiny jsou v nabídce speciální jednorázové balíčky: moravská vína nebo červená vína. U těchto balíčků vidíte, jaká čtyři vína obsahují. Dodavatel garantuje, že v balíčku dostáváte víno za zvýhodněnou cenu.

Ovíněné dárky

Chcete věnovat hodnotný, neotřelý, užitečný, zážitkový a gurmánský dárek? Přesně takovým je předplatné vína. Je to dárek, díky kterému si na vás oslavenec vzpomene několikrát, a to většinou dobře naladěn sklenkou kvalitního vína. Jako dárek se hodí jak malý balíček za 1199 Kč, tak luxusní velký za 2399 Kč.

Jak tento dárek věnovat? Snadno jej oslavenci objednejte. K objednávce dostanete i originální dárkový voucher, takže máte co oslavenci i fyzicky předat. Platbu provedete převodem z bankovního účtu, kartou nebo prostřednictvím GoPay.

Věnovat předplatné vína se hodí k narozeninám, především k významnějším jubileím. Je to rovněž úžasný dárek k Vánocům. Třeba svým rodičům. S tímto dárkem neuděláte chybu, ani když chcete třeba jako kolektiv obdarovat svého šéfa, či jako firma významné klienty. Pití kvalitního vína je životní styl, se kterým se rád ztotožní úplně každý. Navíc výzkumy ukazují, že pravidelné pití vína v malém množství je zdraví prospěšné. A věnovat zdraví a současně zážitky se dnes nosí.

Preference výběru vína stačí sdělit až po objednávce