Červené víno z celého světa

Neohodnoceno
vinoC
ZdarmaZdarma

Červené víno z celého světa (4 ks v balíku vína) - vybráno speciálně pro Váš skvělý zážitek.

679 Kč
Skladem

Červená vína nabízejí excelentní chuťové zážitky. Tento balík vína byl sestaven speciálně pro každého znalce, ale i fanouška.

Cabernet Sauvignon, vinařství Mancura, 2015, červené, Chile

Svatovavřinecké, vinařství Špalek, 2014, červené, Česká republika

Vinařství Sauveurs du Midi, (60 % odrůda Carignan, 30 % Grenache noire, 10 % Mourvédre), 2011, červené, Francie

Modrý portugal, vinařství Blatel, 2014, červené, Česká republika

Cena je 679 Kč, včetně poštovného a balného.

Podrobnější informace

Cabernet Sauvignon z Vinařství Mancura (obsah alkoholu 13 %) Vás nadchne vůní ostružin s nádechem čokolády. Chuť je mírně ovocná a jemně hladkými taniny. Výborně se toto víno hodí k steakům, tmavým masům a zvěřině.

Jakostní, odrůdové, suché víno Svatovavřinecké z Vinařství Špalek – Kraví Hora je víno plné, rubínové barvy. Vůně Vás zaujme, protože obsahuje nádech přezrálých švestek. Chuť vína je nazrálá, příjemně ovocná s nádechem punče. Obsah cukru: 0,6 g/l, obsah kyseliny: 5,1 g/l. Bezcukernatý extrakt: 24,9 g/l.

Francouzské víno hluboké červené barvy - SAVEURS DU MIDI CORBIERES (obsah alkoholu 12 %) se vyznačuje výrazným bouqutem, ve kterém rozeznáte lesní plody a černý pepř. Chuť vína je jasná, ovocně kořeněná a čistá s plnými taniny. Výborně se víno hodí ke zvěřině, červenému masu a těžším sýrům.

Jakostní víno z Vinařství Blatel – Modrý Portugal (obsah alkoholu 12 %) se vyznačuje tmavě rubínovou barvou, a také svěží a příjemnou ovocnou chutí s jemnou tříslovinou. Velmi dobře se hodí ke studeným masitým pokrmům, drůbeži a těstovinám.

Neváhejte! Bude Vám chutnat.

Kód Kód: 46
Kategorie: Sady BalikVina.cz
Preference výběru vína stačí sdělit až po objednávce